Adana En Yakın Hurdacı

Adana en yakın hurdacı olarak Adana ilinde geri dönüşüm sektöründe tecrübelerimizi yenilenen kadromuz ile kendi alanında uzman ekiplerle beraber yönetip Adana halkına hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Hurdalarınız değerinde alınır. Dürüst ticari felsefeyi yaşamımızda uygulamaktan mutluyuz. Hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız. Hammadde olarak kullanılması çevre kirliliğinin önüne geçilmesi anlamına gelir. Bu anlayış ile Adana ilinde kullanılmayan hurda malzemeleri değerinde satın almaktayız. Sizin bu hurdaları satmanız ile bütçenize katkıda bulunmuş oluyorsunuz.

Adana Hurda Fiyatları

Adana ilinde hurda fiyatları güncel olmaktadır. Hurda firmamız yüksek fiyat ile maden ve metal hurda alımlarını yapmaktadır. Sizde güncel olan hurda fiyatlarını öğrenmek isterseniz hemen bizimle iletişime geçerek hurda fiyatlarını öğrenmiş olursunuz. Güncel olan hurda fiyatları genel olarak şöyledir. Kg olarak.

· Antigron Kırma Bakır Hurdası. 130 TL

· Soyma Bakır Hurdası. 135 TL

· Lama Bakır Hurdası 135 TL

· Kırkambar Bakır Hurdası 105 TL

· Bakır Talaş Hurdası 100 TL

· TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası 130 TL.

· Hurda Demir 8.45 TL

· Bonus Hurda Demir 8.40 TL

· Ekstra Hurda Demir 8.38 TL

· Birinci Sınıf Hurda Demir 8.35 TL

· İkinci Sınıf Hurda Demir 8.30 TL.

· Üçüncü Sınıf Hurda Demir 8.29 TL

· Demir Talaş Hurdası 5.85 TL

· Toplama Hurda 6.30 TL

· Teneke Hurda 2.96 TL

Adana Hurdacılar

Adana hurdacılar sitesinde kendi alanında hurda alım ve satımı yapan tanınmış firmalardan birisi olarak hizmet vermekteyiz. Günün her saati hurda alım ve satımlarını gerçekleştirmekteyiz. Sizde hurda malzemenizi kendi adresinizde satmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçerek hurdalarınız değerinde alınır.

Adana hurdacılar olarak geri dönüşüm hurdalarınızı yerinde ve değerinde alarak geri dönüşüm yoluyla ülke ekonomisine katkıda bulunmaktayız. 10 yıllık tecrübe ve deneyimimize dayanarak bütün hurda türlerinde alım ve satımları dürüstlük ilkesiyle kapınıza gelerek gerçekleştirmekteyiz.

Adana Hurda Demir Fiyatları

Adana hurda demir fiyatları günlük olarak güncellenmektedir. Hurda demir fiyatlarında hurdanın cinsine göre kg fiyat uygulanır. Hurda fiyatları günlük değişmektedir.

· DKP Hurda Demir 8.39 TL

· Bonus Hurda Demir 8.40TL

· Ekstra Hurda Demir 8.38 TL

· Birinci Sınıf Hurda Demir 8.35 TL

· İkinci Sınıf Hurda Demir 8.30 TL

· Üçüncü Sınıf Hurda Demir 8.29 TL

· Demir Talaş Hurdası 8.85 TL

· Toplama Hurda 6.30 TL

· Teneke Hurda 2.96 TL

· Pik Demir Talaş Hurdası 5.35 TL

· İnşaat Yıkım Hurdası 7.70 TL

· İnşaat Demir Çubuğu Hurdası 8.40 TL

· Tufal Hurdası 0.35 TL

Adana Metal Hurdası Alımı

Adana ilinde hurda sektöründe lider firma olarak her nevi hurdalar yüksek fiyattan alınmaktadır. Metal hurda denilince Demir hurda, Bakır hurda, Alüminyum hurda, Çinko hurda, Kurşun hurda, Çelik hurda, Döküm hurda, Sarı pirinç hurda, Akü hurdası gelir. Adana metal hurdası alımı firmamız tarafından yüksek fiyat oranlarıyla alınmaktadır. Metal hurdaların her birinin fiyatları farklı olmaktadır. Kg fiyatlarına göre alımları yapılır. Sizde elinizde bulunan metal hurdalarınızı satmayı düşünürseniz mutlaka bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satmayı düşündüğünüz hurdaları adresinize gelerek nakit olarak alırız. Güvenli tecrübeli elemanlarımız sizin hurdalarınızı eder fiyatında alırlar. Firmamız doğruluk ilkesi ile çalışan bir hurda firmasıdır. Uzun yıllardan beri hurda alım ve satım işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Hurdaların alımlarını yaparak sizin ve ülkenin ekonomisine katkı sağlamaktayız. Metal ürünler doğada uzun yıllar bozulmadan kalmakta ve çevreye zarar vermektedir. Çevreye verdiği zararı en aza indirmek ve yeniden kullanıma kazandırmak için alımını yapmaktayız.

Müşteri Temsilcisi

Hurdacı Ara ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

21:07:21
Görüşmeyi Başlat