İstanbul En Yakın Hurdacı

İstanbul en yakın hurdacı geri dönüşüm işi ile uğraşan dünya ve ülkemize katkıları olan oldukça önemli iştir. Toplumumuzda hurdacı geri dönüşüm işi ile uğraşan kimselere denir.  Hurdacı demek çok önemli değildir önemli olan hurdacıların dünya ve ülkemize olan katkılarıdır.  Bu işle uğraşmış olan ister küçük çapta ister büyük çapta geri dönüşüm firmaları her sene milyonlarca ton hurdayı geri dönüşme kazandırır. Eğer hurdacı hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ize en yakın İstanbul hurdacı firması bularak detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Geri dönüşüm maddelerinin çoğunluğunu metal plastik ve kâğıt meydana getirir.  Bu kategoriler de kendi içlerinde ayrı ayrı dallara ayrılır. Eğer hurdacılar olmasaydı bugün dünya yaşanılmaz bir alana dönüşürdü. 1900'lü yıllardan beri hurdacılar geri dönüşüm yapmak ile uğraşır eğer o zamandan bu zamana bu çalışmalar yapılmamış olsaydı yaşadığımız dünya şimdikinden çok daha pis olurdu.

İstanbul Hurdacı

İstanbul en yakın hurdacı büyük ya da küçük firma olarak değişiklik gösterir.  Sokaklarda gezmekte olan hurdacılar sistemin en altında bulunmaktadır.  Bunların sayısı oldukça fazladır.  En fazla hurda bu seviyede toplanmış olur.  Sokaklardan hurda toplayan hurdacılar geri dönüşüme en fazla katkıyı sağlamış olan geri dönüşüm işi ile uğraşmış olan kimselerdir.

İstanbul Hurdacılar

İstanbul hurdacılar direk birinci elden hurda toplama işlemini gerçekleştirirler.  Hurda bir miktar biriktirilebilir ya da doğrudan hurdacı dükkânına götürülebilir.  İkinci aşamada dükkân sahibi olan hurdacılar devreye girmiş olur.  Sokaklardan toplanmış olan hurdalar hurdacı dükkanlarına götürülerek satışları yapılır.  Eğer dükkan sahibinin arazisi büyük alanı kaplıyor ise hurdaları buralarda biriktirdikten sonra satış gerçekleştirebilir.  

Fakat küçük bir dükkana sahip bulunuyorsa kendisi ile aynı işi yapan yeri ve araç imkanları daha fazla olan hurdacılara hurda satışını yapar.  Burada önemli olan hurdaları türlerine göre ayırmaktır. Bir hurdacının bin metrekarelik alanı bulunmuş olsa yeterli olur.  1000 metrekare dükkan bulması zor değildir.

İstanbul Hurda Demir Fiyatları

İstanbul hurda demir fiyatları günümüz şartlarında günlük değişim gösterir. Hurdacılar demir hurdası satmak isteyen kişiye güncel fiyat uygulaması yaparak hurda demir alır. İşin en güzel tarafında farkında olmadan düşük fiyattan değerli bir maden almaktır. Hurdacılık sektöründe hurdayı satan kişiye belirli bir fiyattan alım yapılır fakat bunlar az seviye olduğu için hurda üst seviyeleri geçtikçe daha değer kazanır ve üst seviyelerde de kar oranı yüksek olur.

Elektrikte kullanılmış olan bazı makine hurdaları dışarıdan sadece metal gibi görünür içerisinde bol miktarda bakır içeren hurdalar yer alır.  Bu şekilde 10 ton hurda aldığınızda ve kırdığınızda içerisinde bir ton bakır hurdası çıktığını düşünün bir ton bakır fiyatı piyasa değeri ne ise o şekilde ödeme yapılır.

İstanbul Metal Hurdası Alımı

İstanbul metal hurdası alımı yapılırken hurda bol oranda çıktığı zaman satan kişiye yüksek miktarda ücret ödenir. Hem alıcının hem de satıcının karında olan bir iş olur. Hurdanın bol miktarda çıktığı yerler organize sanayi bölgeleridir. Organize sanayileri çok sayıda üretim fabrikası yer alır ve bu üretim fabrikaları bol miktarda atık oluşturur. Ayrıca sanayiler ve oto sanayilerden de hurda çıkar. Hurda toplamak için eğer çevreniz bulunuyorsa şanslısınız demektir. Fabrikatör ya da yıkım işi yapmakta olan çevreniz sizlere hurda verebilir. Ayrıca yine inşaat ile uğraşmış olan tanıdıklarınız bulunuyorsa inşaat hurdalarında alarak hurda toplanabilir.

Müşteri Temsilcisi

Hurdacı Ara ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

03:29:15
Görüşmeyi Başlat