Antalya Hurdacı

Antalya en yakın hurdacı, Antalya ili ve ilçelerinde bulunan vatandaşlarımızın ellerinde bulunan her çeşit hurdaları adreslerinize gelerek uygun fiyat ile alacaktır. Antalya ilinde bulunan ve hurda sektöründe lider konumda olan firmamız her çeşit hurdaların alımını ve satımını gerçekleştirmektedir. Hurdalarınızı hurdaların türüne göre fiyat vererek alırız. Kağıt hurdadan tutun da metal hurdaya kadar olan bütün hurdaları gerçek değerinden müşterilerimizden almaktayız. Hurdaları alarak geri dönüşüm yoluyla yeniden kullanıma kazandırmaktayız.

Hurdaları geri dönüşüm yoluyla yeniden kullanıma getirmek, ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. Bunun yanında hurdalarını satan müşterilerimizin de bütçelerine katkı sağlamaktayız.

 Antalya en yakın hurdacı olarak Antalya ilinde uzun zamandır hurdacılık alanında hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi doğruluk ilkesiyle devam ettirmekte kararlıyız. Müşterilerimizde bunun bilincinde olmalarından dolayı bize tercih etmektedirler.

Antalya Hurda Fiyatları

Antalya ilinde hurda fiyatları günlük güncelleme olmaktadır. Alınan hurdalar güncel hurda fiyatları olmaktadır. Aşağıda verdiğimiz hurda fiyatları güncel olan fiyatlardır. Kg bazında hesaplanmaktadır.

· Kırkambar bakır hurdası: 105 TL

· Lama bakır hurdası: 135 TL

· Bakır talaş hurdası: 100 TL

· Birinci sınıf hurda demir: 8.35 TL

· İkinci sınıf hurda demir: 8.30 TL

· Toplama hurda: 6.30 TL

· Teneke hurda: 2.90 TL

· İnşaat demir çubuğu hurdası: 8.50 TL

· Hurda alüminyum jant:35.00 TL

· Hurda beyaz kağıt 1. Hamur: 2.00 TL

· Hurda karton kağıt: 2.00 TL

· Kullanılmış hurda gazete: 2.00 TL

· Hurda okul kitapları: 2.00 TL

· Hurda su saati: 65.00 TL

· Sarı hurda radyatör: 65.00 TL

· Hurda jelatin: 60.00 TL

· Hurda şeffaf beyaz naylon: 140.00 TL

· Hurda ABS plastik: 110.00 TL

· Hurda paslanmaz kron: 35.00 TL

· Çıkma pimapen hurda:140.00 TL

· Hurda karışık kablo: 40.00 TL

· Kurşun hurda levha:12.00 TL

· Hurda çatı veya minare söküm kurşun: 12.00 TL

· Külçe çinko: 15.00 TL

· Hurda antimon: 10.00 TL

Antalya Hurdacılar

Antalya hurdacılar günlük olarak güncellenen hurda fiyatı üzerinden her çeşit hurdaları nakit para ile peşin satın alırlar. Antalya ilinde haftanın 7 günü 24 saat hurda alım işleri devam etmektedir. Profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Profesyonel ekibimiz hurda çeşitlerini uygun fiyat ile istediğiniz saatte adresinize gelerek satın alırlar. Antalya hurdacılar uzun zamandan beri Antalya ilinde ve ilçelerinde vatandaşlarımızın her çeşit hurdalarını satın almaktadır. Bir telefon kadar yakınız.

Antalya Hurda Demir Fiyatları

 Antalya hurda demir fiyatları güncellenmektedir. Satın alınan hurdalar güncel fiyattan alınmaktadır. Güncel hurda demir fiyatları aşağıdaki gibidir. Fiyatlar kg üzerinden verilmektedir.

· Birinci sınıf hurda demir: 8.35 TL

· İkinci sınıf hurda demir: 8.30 TL

· Üçüncü sınıf hurda demir: 6.00 TL

· Bonus hurda demir: 8.40 TL

· DKP hurda demir: 8.40 TL

· Demir talaşı hurdası: 5.85 TL

· Hurda teneke: 2.90 TL

· Pik demir talaşı hurdası: 5.35TL

· İnşaat yıkım hurdası:7.80 TL

· Tufal hurda:0.35 TL

· İnşaat demir çubuğu hurdası: 8.40 TL

Antalya Metal Hurdası Alımı

Antalya ili turizmin yanında sanayi bölgesi olarak da Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır. Antalya ilinde bulunan fabrikalarda işlenen metallerden kalan parçalar hurda olarak ayrılmaktadır. Metal hurdalar kendi aralarında birçok çeşit olarak ortaya çıkar. Bunlar bakır, çinko, demir, alüminyum kurşun gibi elementler olmaktadır. Antalya metal hurdası alımı da bu hurdaların çeşidine göre yapılmaktadır. Metal hurdalar içerisinde en çok rağbet gören bakır ve alüminyum olmaktadır. Metal hurdaların en pahalısı bakır hurdalar olmaktadır. Metal hurda alımları güncel fiyattan olmaktadır. Firmaların adreslerine gidilerek ellerinde bulunan hurdalar satın alınır.

Müşteri Temsilcisi

Hurdacı Ara ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

22:30:48
Görüşmeyi Başlat