Hurdacı Hizmetleri

Hurda atık demek değil, geri dönüşümde yok etmek demek değildir. Hurda değer yaratmada ve yeni ürünler yapmada kullanılabilir.

Geri dönüşüm enerji ve hammadde tasarrufu sağladığı gibi daha çevre dostudur. Daha az atık ve daha tehlikesiz/zehirsiz atık çıkarılır. Üretici, tüketici ve geri dönüşüm sektörü bir zincirin halkalarıdır. Geri dönüşüm sektörü halkayı tamamlar.

Hurdacılar

Hurdacılar iş yapmak için genel olarak geniş alanları tercih ederler. Her ne kadar küçük alanlarda, şehir içi bazı ortamlarda da iş sahaları olsa da büyük işletmeler her zaman şehirden uzak geniş alanları tercih ederler. Bu sayede hem büyük iş makinalarında trafik, gürültü sorunu yaşanmaz, hem de çevre kirliliğinden ötürü insanlar rahatsız edilmez.

Dönüştürülebilir hurda çeşitleri arasında demir hurda, bakır hurda, çelik hurda, alüminyum hurda, plastik hurda, cam hurda, kâğıt hurda gibi ürünler yer almaktadır. Tüm bu geri dönüştürülebilen atık hurdaların alımı farklı fiyatlar ile yapılır. Atık hurdanın fiyatını hurdanın cinsi belirler.   

 

Müşteri Temsilcisi

Hurdacı Ara ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

20:08:00
Görüşmeyi Başlat