Hurdacı Telefonu

Hurdacı telefonu aslında tüm insanların bilmeleri gereken numaralar arasında yer almaktadır. Bu sayede insanlar eskidiği, hasar gördüğü için eşyalarını ya da atık kabul ettikleri malzemeleri atmayacaklardır. Bunları hurda olarak alan firmalara satabileceklerdir. Böylece özellikle büyük hacimli olan malzemelerin adresten uzaklaştırılması için de ayrıca bir maliyetle karşılaşılmamaktadır. Ayrıca hurdacıya satıldığında bir gelir elde edilebilmektedir. Son yıllarda hızla büyüyen bir sektör olarak hurdacılık dikkat çekmektedir. Eskiden bireysel olarak yapılan bu meslek artık büyük firmalar tarafından kurumsal olarak gerçekleştiriliyor.

Hurda firmaları numarası bilindiği takdirde iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Belirtilen adrese gönderilen araç ile hurdanın alımı yapılmaktadır. Hurdalar genel olarak kilo ile satın alınıyor. Adresinizden alınan hurdalar da en yakın yerde tartılmakta ve bedeli de anında nakit olarak ödenmektedir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulmakta iletişim kurulduğunda hiç bekletilmeden kısa zamanda adrese gelerek alınmaktadır.

Hurda Firmaları Hangi Malzemeleri Alıyorlar?

Hurdacı telefonu bilmek kadar bu firmaların hangi malzemeleri aldığını bilmek de önemlidir. Geri dönüşümün önemi son yıllarda iyice ortaya çıkmaktadır. İnsanların ihtiyaçları sınırsızken ve bir tüketim toplumu oluşturulmuşken kaynaklar gün geçtikçe tükenmektedir. Bu durumda ise geri dönüşümün hızla yayılması gerekiyor. Hurda sektörü de oluşan ihtiyaçtan dolayı hızla büyümektedir. Geri dönüşüme insanların katkı sağlamaları ve dikkatlerinin çekilmesi içini kamusal alanlara özel kutular koyulmaktadır. Bunların üzerine de hangi cins malzemelerin atılabileceği yazılmaktadır. Hurda olarak değer kazanabilecek olan malzemeler arasında şunlar yer almaktadır.

  • Müzik seti, televizyon, buzdolabı eskileri
  • Bilgisayar ve parçaları, tablet, telefon eskileri
  • Kağıt, karton, dergi gibi ağaçtan üretilen malzemeler
  • Plastik, poliüretan, polyester içeren maddeler
  • Kablo atıkları
  • Bakır, demir gibi madenlerden ve alaşımlardan üretilen malzemeler
  • Araba lastikleri
  • Artık ömrünü tamamlamış olan araba, gemi, uçak, tren gibi ulaşım araçları

Hurdacıların Hizmetleri

Hurdacı telefonu ve verdiği hizmetler bilindiği takdirde bireysel olarak da ekonomiye katkı sağlanabiliyor. İş yerlerinde, fabrikalarda ortaya çıkan geri dönüştürülebilen atıklar da hurdacılar ile iletişime geçerek yeniden değerlendirilebilmektedir. Hurdacıların verdikleri en önemli hizmet malzemelerin adresinden alınmasıdır. Bu sayede eskiyen eşyalar ve malzemeler atık olarak çevreye zarar vermemektedir. Aksine hurdacılar tarafından satın alınarak değerlendiriliyor. Eskiyen eşyaların ve malzemelerin satılması ile gelir de elde ediliyor.

Hurdacılar aynı zamanda yıkım ve söküm işlerini de yapmaktadırlar. İçinde çok fazla hurdanın olduğu bilinen binaların yıkılması, fabrikaların sökülmesi işlemini de alanında uzman ekipleri ile gerçekleştiriyorlar. Bu işi yapmak için müşteriden ücret almamaktadırlar. Yıkım sonucu ortaya çıkan hurdaları değerlendirmektedirler. Ödemelerin nakit ve anında olması da hurdacıların ilgi görmesini sağlıyor. Eski eşyalardan kurtulmanın yanında ekonomiye tekrar kazandırılıyor olması insanların bu konuda üstlerine düşeni yapmanın rahatlığını da yaşatmaktadır.

En İyi Hurda Firmaları

Hurdacı telefonu araştırması yaparken bunlar arasında en iyilerin numarasının bilinmesi yararlıdır. İşini titizlikle yapan firma seçildiği takdirde hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Hurdanın miktarı konusunda doğru bilgi verildiğinden emin olabilirsiniz. Bunun yanında hurdanın alınmasını uzun süre bekleyerek zaman kaybı yaşamanızın da önüne geçilmektedir. Özellikle yıkım ve söküm için anlaşıldığı takdirde bu işlerin mümkün olan en kısa sürede yapılması sağlanıyor.

Geri dönüşüme katkı sağlamak için siz de evinizde ya da iş yerinizde ortaya çıkan hurdaların atık toplama merkezlerine atılmasına izin vermemelisiniz. Kaliteli bir hurda firması ile iletişime geçerek yeniden hammadde olarak kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Hurdanın taşınması için de sizin çaba harcamanıza gerek bulunmamaktadır. Firma araçla birlikte yeterli sayıda personel göndererek nakliyeyi gerçekleştirmektedir.

Müşteri Temsilcisi

Hurdacı Ara ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

04:50:09
Görüşmeyi Başlat