Adıyaman En Yakın Hurdacı

Adıyaman en yakın hurdacı hurda alım ve satımlarda Adıyaman ilinin en çok aranan firmasıdır. Hurdalarınızı satmayı düşünmeniz durumunda bizimle iletişime geçerek adreslerinizden hurdalarınızı değerinden alırız. Telefonla iletişim kurulmasıyla Adıyaman en yakın hurdacı olarak gelir hurdalarınızı alırız. Kullanılmayan metallerden tutunda plastiklere kadar her çeşit hurdanın alımı yüksek fiyatlardan yapılmaktadır. Hurdaların geri dönüşüme kazandırılması ülke ekonomisine ve sizin ekonominize katkı sağlayacaktır.

Hurdaların geri dönüşüme kazandırılması çevre kirliliğinin de ortadan kalkmasına yarar sağlayacaktır. Adıyaman ilinde uzun yıllardan beri tecrübeli güvenilir elemanlarımızla hurda alım ve satımını gerçekleştirmekteyiz. Güven ve doğruluk ilkesinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Adıyaman ilinde haftanın 7 günü 24 saat hurda alımını gerçekleştirmekteyiz.

Adıyaman Hurda Fiyatları

Adıyaman ilinde hurda alım ve satım fiyatları güncel olmaktadır. Fiyatlar genel olarak değişkenlik göstermektedir. Her hurda ürün Kg olarak fiyatlandırılmaktadır. Hurda fiyatlarımız şu şekilde olmaktadır.

· Bakır Talaş Hurdası 100 TL

· Granür Bakır Hurdası 130 TL

· Soyma Bakır Hurdası 135 TL

· Lama Bakır Hurdası 110 TL

· Kırkambar Bakır Hurdası 130 TL

· Bonus Hurda Demir Hurdası 8.40 TL

· Ekstra Demir Hurda 8.40 TL

· Birinci Sınıf Demir Hurda 8.35 TL

· Teneke Hurda 3.00 TL

· İnşaat Yıkım Hurdası 7.70 TL

· İnşaat Demir Çubuğu Hurdası 8.50 TL

· Hurda Alüminyum TEL. 36.00TL

· Hurda Alüminyum Araiş 35.00 TL

· Hurda Alüminyum Jant 35.00 TL

· Birinci Hamur Beyaz Hurda Kağıt 2 TL

· Renkli Hurda Kağıt 2 TL

· Hurda Karton Kağıt 2 TL

Adıyaman Hurdacılar

Adıyaman hurdacılar Adıyaman ilinde hurdacı şirketler içerisinde doğruluk ve tecrübe ilkesiyle çalışarak adımızdan en iyi yönde söz ettirmekteyiz. Doğruluk ilkesini kullanarak müşterilerimizin takdirini almaktayız. Her türlü hurdaların alımını gerçekleştirmekteyiz.

Sizlerde Adıyaman hurdacılar sitesi içerisinde faaliyetine devam eden firmamızı arayarak hurdalarınızı kapınızdan yüksek fiyat garantisi ile alırız. Adıyaman ilinin bütün ilçelerinde her nevi hurdaların alımlarını gerçekleştirerek doğanın kirlenmesine engel olmaktayız. Diğer yandan ülke ekonomisine katkı sağlanmaktadır. Adıyaman halkına haftanın 7 günü 24 saat hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Adıyaman Hurda Demir Fiyatları

Adıyaman hurdacılar sitesinde hurda fiyatları genel olarak değişmektedir. Adıyaman hurda demir fiyatları güncel ve değişken olarak devam etmektedir. Hurda demirlerin fiyatları aşağıdaki gibidir.

· Bonus Hurda Demir 8.40 TL

· DKP hurda demir 8.40 Tl

· Ekstra hurda demir 8.40 TL

· Birinci sınıf hurda demir 8.35 TL

· İkinci sınıf hurda demir 8.30 TL

· Üçüncü sınıf hurda demir 6.00 TL

· Demir talaşı hurdası 5.85 TL

· Toplama hurda 6.30 TL

· Teneke hurda 3.00 TL

· Pik demir talaşı hurdası 5.35 TL

· İnşaat yıkım hurdası 7.70 TL

· İnşaat demir çubuğu hurdası 8.40 TL

· Tufal hurdası 0.35 TL

Adıyaman Metal Hurdası Alımı

Adıyaman ilinin bütün ilçelerinde ve köylerinde hurda alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Metal hurdası, plastik hurdası, kağıt hurdası ve diğer hurdalar da alınır. Bu hurda türleri içerisinde yer alan metal hurda alımı çok titizlikle yapılmaktadır. Adıyaman metal hurdası alımı için bizi arayabilirsiniz. Genel olarak organize sanayi bölgeleri içerisinde metal hurda alım ve satımı yapılmaktadır. Günümüzde birçok demir işlerini yapan firmalar bulunmaktadır. Bunlardan her çeşit metal hurdalar çıkar. Diğer yandan demir ustaları bu demirleri işleyerek kullanıma sunar.

Metal hurda çeşitleri olarak Gümüş, bakır, Alüminyum, Sarı pirinç, Çinko, demir gibi ürünler metal hurda sınıfına dahildir. DKP İmalat sonucu ortaya çıkan kalınlığı 4 mm üzeri metaller hurda olarak ayrılır. Metal hurdalarınız kg fiyatı üzerinden alınır.

Müşteri Temsilcisi

Hurdacı Ara ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

04:27:32
Görüşmeyi Başlat